Chcete ve svém životě udělat změnu, ale pořád nepřichází ta správná chvíle?

Možná, že se zrovna teď trápíte v práci, která Vás už vůbec nenaplňuje a nepřináší Vám žádné uspokojení. Zůstáváte v ní vlastně už jen kvůli penězům, které Vám přináší...

...anebo

...právě teď řešíte finanční problémy. Věčně Vás někdo upomíná, v šuplíku leží nezaplacené složenky.

A Vy nevidíte cestu, jak z toho ven.

 

Je ale taky docela možné, že je Váš život zdánlivě úplně v pořádku. Jen uvnitř, ve svém nitru cítíte nějaké vibrace...

...slyšíte slabé volání Vašeho JÁ, které už nutně potřebuje změnu,

ale vy nevíte JAKOU a CO to vlastně po Vás ten tichý hlásek uvnitř chce.

ONLINE KURZ "CESTA NEZÁVISLÉ ŽENY"

4. června 2018 se otevřou brány nového online kurzu "Cesta nezávislé ženy"

Není to jen tak ledajaký kurz :)

Je to kurz, díky kterému se podíváte do svého nitra, uvědomíte si, kde se právě nacházíte, kam směřujete a objevíte kroky, které musíte udělat pro to, aby váš život byl naplněný štěstím, spokojeností a hojností.

Začnete dělat, co vás baví a váš život se promění. Úplně.

Jak online kurz "Cesta nezávislé ženy" vlastně probíhá?

Čeká nás 8 modulů (týdnů),  z nichž každý obsahuje:

 • Úvodní video s teoretickým základem
  Pro každý daný modul, na jednotlivá témata, kterými se budeme zabývat.
 • 3 praktické kroky a úkoly
  V každém modulu (týdnu) vás budou čekat 3 praktické kroky a úkoly. Některé vám zaberou 15 minut, jiné třeba i 60 minut. Jednotlivé kroky budete dostávat postupně a máte v průběhu týdne prostor se jim individuálně věnovat. Krok za krokem tak půjdete po své cestě nezávislé ženy :)
 • Pracovní sešity
  K některým krokům, které budou více praktické, obdržíte pracovní sešity, díky kterým zvládnete jednotlivé kroky snadněji, rychleji a bez problémů. Najdete zde tipy a rady pro okamžité použití a můžete je proto na své cestě ihned použít a přiblížit se tak svému vysněnému cíli nebo životu.
 • Online poradna NON-STOP
  Je to místo pro vaše dotazy, problémy či připomínky. Můžete se mě ptát na cokoliv - 24 hodin denně :)
 • Přístup do uzavřené Facebookové skupiny
  Získáte přístup do uzavřené Facebookové skupiny, kde můžete své jednotlivé kroky na cestě, úspěchy nebo třeba otázky sdílet spolu se svými spolužáky.

Co je obsahem kurzu a co se dozvíte a naučíte?

 • #Týden 1: JÁ
  Zodpovíme si společně otázku "Kdo jsem"? Zjistíte, kde se právě nacházíte a kam směřujete. Odtajníte své strašáky ve skříni a vypořádáte se s nimi.
 • #Týden 2: JÁ A MÉ PENÍZE
  Zjistíte, jaký máte vztah k penězům. Zjistíte, zda umíte pracovat s penězi. Naučíte se to! (Rozpočet, jak zkrotit dluhy, jak zhodnocovat peníze). Dozvíte se, jak zvýšit svůj příjem a jaké jsou možnosti. Přivedete a vpustíte do svého života HOJNOST.
 • #Týden 3: JAK DĚLAT, CO MĚ BAVÍ A DOSTAT ZA TO ZAPLACENO?
  Naučíte se, jak objevit "své téma". Dozvíte se, jak zjistit co umíte skvěle a co vás vlastně baví?? Zjistíme, kdo je váš zákazník a kde ho najdete?
 • #Týden 4: OFFLINE vs. ONLINE PODNIKÁNÍ
  Jaké jsou výhody a nevýhody offline vs. online podnikání? Proč je lepší pracovat (podnikat) online? Jak by měl vypadat váš ideální pracovní den?
 • #Týden 5: MŮJ BYZNYS PLÁN
  Dozvíte se, jak a proč mít dobrý byznys plán? Naučíte se ho vytvořit. Zjistíte, jak lze financovat vaše podnikání.
 • #Týden 6: JAK SE PROSADIT V ONLINE SVĚTĚ
  Dozvíte se, jak si vytvořit vlastní web a získat první zákazníky. Zjistíte, zda funguje eBook zdarma?! Řekneme si a naučíme se, jak vytvořit dobrý eBook a co to vlastně znamená.
 • #Týden 7: PRODEJNÍ STRATEGIE
  Jak vydělávat v online světě? A jak začít vydělávat HNED??!
 • #Týden 8: VYPADÁM DOBŘE, CÍTÍM SE DOBŘE = JSEM ÚSPĚŠNÁ!!!
  Dozvíte se, jak být vědomě krásná. Jak zvýšit své sebevědomí a víc si věřit. Jak být spokojená a úspěšná! A jak začít HNED :)

Celý kurz probíhá online

Můžete se tak k jednotlivým krokům, modulům, videím a úkolům v kurzu kdykoli vracet.

Výhodou je, že ač budou jednotlivé moduly a kroky kurzu uvolňovány postupně, můžete si sami určit a plánovat svůj čas, po který se budete chtít kurzu věnovat. Respektuji Váš čas a chápu, že někdy je člověk zaneprázdněný a nemůže vše dělat v přesně stanovených termínech. Díky charakteru online formy kurzu můžete studovat a procházet jednotlivé moduly přesně tehdy, kdy budete potřebovat Vy.

Ke každému úkolu dostanete ve formátu PDF pracovní listy, ve kterých si můžete jednotlivé úkoly zaznamenávat, vypracovávat a podtrhovat a mít je tak vždy po ruce.

Díky kurzu pocítíte ve svém životě změny, které vám přinesou

Sebevědomí

a pocit, že TO prostě zvládnete

Spokojenost

protože děláte to, co vás baví

Peníze

bez těch to v životě nejde..

Pohodu

uvnitř vás i kolem vás

Více času

na vše, co máte rádi

Seberealizaci

protože objevíte své vnitřní "já" a vypustíte ho ven

Spolu s kurzem získáte i tyto bonusy:

Bonusy jsem pro vás připravila tak, aby vhodně doplňovaly celý kurz a mohli jste tak vše propojit a získat maximální užitek! :)

Meditace "Očista"

Speciálně pro vás vytvořená meditace od Růženy Nekudové, která vám pomůže v prvních týdnech kurzu, kdy se zabýváme svým "JÁ" a nasměruje vás na další cestu.

Meditace "Nová síla"

Speciálně připravená meditace pro vás od Růženy Nekudové, která vám v závěru kurzu dodá sílu na nově vytvořené cestě a pomůže vám nasměrovat k dalšímu růstu, hojnosti, prosperitě a štěstí :)

Kniha "Sama sobě šéfem" od Alexandry John

Skvělá kniha, která odkrývá různá úskalí podnikání. Vhodně doplní témata v našem kurzu a dozvíte se spoustu nových informací, jak začít podnikat, jakou formu podnikání zvolit, jak své podnikání financovat, aj.

Kniha: Magicky ženská od Michaely Měřínské

Protože si myslím, že každá úspěšná žena by měla být i sebevědomá, krásná a spokojená s vlastním tělem a moc se mi líbí, jak to Míša Měřínská dokáže ženám předat, zvolila jsem její knížku \"Magicky ženská\", jako další, rozhodně přínosný a důležitý bonus pro vás.

Osobní konzultace a podpora

Kdykoli vám bude něco nejasné a budete se na své cestě chtít na něco zeptat, nebo ztratíte mapu... 🙂 jsem pro vás k dispozici! Napište mi na email a já vám obratem odpovím. Také jsem pro vás vytvořila speciální, uzavřenou facebookovou skupinu, kde se můžete radit a sdílet své kroky s ostatními spolužáky.

KOLIK TO STOJÍ?

Kurz zahrnuje uzavřenou, členskou sekci, ve které najdete teoretická videa i praktické video návody, které ukazují na obrazovce počítače krok za krokem, kam kliknout, co dělat a jak postupovat - v případě praktické tvorby a úkolů.

Získáte pracovní listy, které vám pomůžou na vaší cestě, technické návody, marketingové strategie a spoustu dalších informací.

Získáte skvělé bonusy navíc! Některé z nich nemůžete získat nikde jinde a byly vytvořeny speciálně pro tento kurz a speciálně pro vás, na míru, aby vám usnadnily vaši cestu a mohli jste tak dříve dosáhnout svých cílů a snů. Další bonusy jsou v podobě hodnotných knih v tištěné podobě, které vám dorazí domů poštou.

K tomu podporující facebooková skupina, kde můžete sdílet své úspěchy, názory a dotazy či tipy se skupinou stejně naladěných spolužáků.

A samozřejmě získáváte i moji podporu online :)

Každý týden tohoto osmitýdenního kurzu jsem ocenila částkou 385,-Kč, což je v průměru investice do jedné kvalitní knihy... a vy díky bonusům získáte hned dvě.

Cena online kurzu je 3080,-Kč

 

 

 

A co když se vám kurz nebude líbit?

Hodně mi záleží na tom, abyste byli spokojení, takže máte celých 21 dní garanci vrácení peněz, od momentu startu online kurzu, tedy až do 25. června 2018, pokud se rozhodnete, že to není pro vás a nebudete už chtít v kurzu pokračovat, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Přihlášky do kurzu jsou otevřeny do 21. května 2018 do 23:59h

Samotný kurz startuje 4. června 2018

Zatím tedy máte stále dost času si vše promyslet, zvážit, v čem pro vás může být kurz přínosem a odeslat svoji přihlášku do kurzu.

Někdy je však lepší své rozhodnutí udělat na základě momentálního pocitu, HNED a neodkládat je až na jindy. Pokud tedy cítíte, že by kurz mohl být ta pravá cesta pro vás, přihlaste se právě teď.

Další příležitost vstoupit do kurzu bude nejdříve až v lednu roku 2019!!!